Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Kola a motorky na jednom místě. To byl Farm Jam 2016

Graeme Murray/Red Bull Content Pool

Špičkoví jezdci na dvou kolech se sešli na populární akci Farm Jam…

Každý druhý rok se jedna farma na jihu Nového Zélandu promění v takový ráj extrémních sportů, když se zde scházejí přední světoví jezdci FMX, MTB a také BMX. A i letos se tato akce mimořádně vydařila.

Na horském kole zde dominoval Matt Jones, když vyhrál Best Trick a také celkové pořadí. Stupně vítězů za ním obsadili Conor Macfarlane a Phil McLean.

Mezi jezdci BMX zvítězil Logan Martin, který oslňoval především bezchybnými frontflipy a dokázal za sebou nechat hvězdy jako jsou Kyle Baldock a Paul Langlands.

Motorkářská kategorie byla bohužel poznamenána větrným počasím a také zraněním kotníku hlavní hvězdy Levi Sherwooda. Zde nakonec stupně vítězů obsadili u nás ne moc známá jména jako Ryan Brown, Jake Smith a Callum Shaw.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , ,