Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Léo Taillefer natočil další našlapanou jízdu po Val d'IsèreJe tady další video z neuvěřitelné lyžovačky, tentokrát se podíváme do francouzských hor…

Konkrétně do známého střediska Val-d’Isère, kde žije autor těchto dechberoucích záběrů Léo Taillefer, který už mnohokrát ukázal, že na lyžích skutečně umí.

Například minulý rok se stal celkovým vítězem soutěže Line of the Winter pořádané výrobcem populárních kamer GoPro, za což zinkasoval 20 000 dolarů.

Zapojil se také do letošního ročníku a jeho aktuální soutěžní video mu rozhodně dává šance na obhajobu loňského celkového triumfu, jelikož zrovna bylo vyhlášeno jako vítěz únorové kola Line of the Winter. Není divu, jelikož se jedná o neskutečnou podívanou, které dominují především obrovské skoky.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,