Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Libor Podmol získal svou druhou zlatou z X GamesLetošní X Games v texaském Austinu mají za sebou úvodní den, který patřil výhradně motorkářským disciplínám…

První den zahájil atraktivní Moto X Step Up, který byl pro českého fanouška mimořádně atraktivní, jelikož k favoritům se řadil také Libor Podmol.

Loňský vítěz Ronnie Renner na triumf z minulého roku nenavázal, když se dokonce nevešel ani na stupně vítězů, ale skončil těsně pod nimi na dělené čtvrté pozici, kterou společně s ním obsadil Bryce Hudson.

Z boje o medaile jako první odpadl Massimo Bianconcini, jehož maximem byla laťka ve výšce 32 stop (9.75 metrů). To znamenalo, že o zlato se utkali Libor Podmol a Jarryd McNeil.

A tento duel nakonec neměl vítěze, jelikož maximem pro oba bylo 33 stop, což je 10,06 metrů. Takže se udělovaly dvě zlaté a žádná stříbrná medaile. Libor Podmol tak svou sbírku cenných kovů z X Games rozšířil o už druhé zlato, když to první získal v Mnichově 2013 také ve skoku do výšky.

X Games Austin 2016 – Moto X Step Up
1. Jarryd McNeil 33.00
1. Libor Podmol 33.00
3. Massimo Bianconcini 32.00
4. Bryce Hudson 30.00
4. Ronnie Renner 30.00
6. Nate Adams 28.00
7. Matt Buyten 28.00
8. Axell Hodges 25.00

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,