Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Libor Podmol získal svou první medaili na X GamesMotorkové disciplíny zahájily závody ve skoku do výšky a soutěž o nejlepší Whip…

České fandy jistě zajímal Step Up, kde se boje o medaile účastnil i Libor Podmol. Pro českého jezdce to byla jeho premiérová zkušenost s X Games, a hned ji přetavil ve skvělý výsledek.

Libor do Brazílie zamířil rovnou z Dubaje, kde minulý týden získal velmi dobré šesté místo, tedy svůj zatím nejlepší výsledek na X Fighters. A na X Games na tyto úspěchy navázal, když získal bronzovou medaili.

Ze zlata se v tomto závodě radoval Bryce Hudson a stříbrnou medaili získal legendární FMX jezdec Ronnie Renner. Výsledky jsou ve stopách.

Výsledky Step Up
1. Bryce Hudson 31.00
2. Ronnie Renner 30.00
3. Libor Podmol 29.00
4. Josh Hansen 28.00
5. Massimo Bianconcini 25.00
6. Brian Dale Foster 23.00

Na X Games samozřejmě nemůže chybět ani závod o nejlepší Whip, do této disciplíny nastoupilo také hodně známých tváří. Už potřetí v řadě zlatou vyhrál populární Jeremy „Twitch“ Stenberg.

Stříbro bral známý Španěl Edgar Torronteras, kterého čeští fandové mohou znát také z Gladiator Games. Bronzovou medaili získal Josh Hansen.

Další pozice ve finále obsadili Ronnie Renner, Taka Higashino a Wes Agee. Tento závod byl unikátní v tom, že nerozhodovali rozhodčí, ale diváci.

Hlasování probíhalo pomocí twitteru, formou odesílání hashtagů. V tomto měl Jeremy nad soupeři výhodu ve své velké popularitě, když na twitteru jeho účet zhruba 82 tisíc fanoušků. Jeremy je na twitteru jako @twitchthis

Výsledky Best Whip
1. Jeremy Stenberg 45.00
2. Edgar Torronteras 30.00
3. Josh Hansen 17.00
4. Ronnie Renner 5.00
5. Taka Higashino 2.00
6. Wes Agee 1.00

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,