Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Loňská sezóna očima špičkového driftaře Vaughna GittinaPodívejme se na ohlédnutí za rokem 2012, jak ho viděl přední americký driftař Vaughn Gittin Jr….

Tento závodník patří k těm nejlepším ve svém oboru a to samozřejmě dokládají i jeho výsledky, když v letošním hodnocení prestižního šampionátu Formula Drift obsadil druhou příčku.

Lepší než Vaughn Gittin Jr. byl jen Japonec Daigo Saito, celkové stupně vítězů tohoto mistrovství doplnil další jezdec z USA a to Rhys Millen.

V přiloženém videu se podívejme na to, jak probíhala Vaughnova cesta za letošním celkovým stříbrem. Můžeme se přesvědčit, že to nebylo nic lehkého.

Úvodní závod nového ročníku Formula Drift se odehraje 12. a 13. dubna v Long Beach. A právě v tomto kalifornském městě začne naše ohlédnutí za rokem 2012.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , ,