Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Měl někdy Robbie Maddison z něčeho strach?

Jörg Mitter/Red Bull Content Pool

Robbieho Maddisona můžeme už dnes zařadit mezi ty největší legendy FMX. A tento odvážný Australan nyní promluvil o tom, co pro něj znamená strach…

Žádná výzva není dost šílená a nebezpečná na to, aby si na ni Robbie netroufl. Do historie se zapsal několika odvážnými dálkovými skoky, když jeden takový si s ním skočil i Levi LaVallee na sněžném skůtru.

Do výčtu riskantních kousků můžeme zařadit také vyskočení a poté seskočení z kopie Vítězného oblouku v Las Vegas nebo salto přes londýnský Tower Bridge.

Robbie za svůj nejšílenější kousek považuje zdolání Korintského průplavu, který přeletěl v létě roku 2010 a také o pocitech z tohoto skoku je následující video.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,