Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Mike Whiddett pálí gumy v jihoafrických horáchPopulární drifter Mike Whiddett si tentokrát vyrazil na výlet do Jihoafrické republiky…

Konkrétně se byl podívat asi 75 kilometrů od Kapského města do průsmyku Franschhoek, kde se nachází cesty, jak stvořené pro projížďku v jeho speciálu Mazda RX-8 BADBUL.

Výsledkem je nový projekt Conquer The Cape, ve kterém Mike ukáže, proč se řadí mezi světovou špičku v efektním pálení pneumatik a rychlé jízdě bokem.

„Tato jízda byla prostě šílená,“ zhodnotil svůj výkon závodník z Nového Zélandu. A to byl možná ještě mírný, jelikož v nejrychlejších místech se do zatáček řítil rychlostmi vysoko přes 200, když jeho maximum bylo okolo 248 km/h. To napovídá, že zde nebyl ani sebemenší prostor pro chybu.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,