Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Monster Energy Cup hostil soutěž o nejlepší FMX WhipVideo z další doprovodné akce, která zpříjemňovala volný čas návštěvníkům prestižního závodu Monster Energy Cup…

Hlavní částí programu v Las Vegas byl pochopitelně populární motokrosový podnik, ale ten byl doprovázen bohatým programem. To znamená, že nemohli chybět zástupci všech možných extrémních sportů. Už jsme se podívali na velmi atraktivní BMX závod plný hvězd a nyní si přiblížíme soutěž o nejlepší whip pojmenovanou Dirt Shark Biggest Whip.

Závodu o nejlepší placku se zúčastnili jezdci jako Todd Potter, Josh Sheehan, Nate Adams, Andre Villa, Jarryd McNeil, Josh Hansen, Tom Parsons, Axell Hodges, Tyler Bereman, Brett Cue nebo Destin Cantrell. Nejlepší výkon podal Jarryd McNeil a ze zbylých pozic na stupních vítězů se mohli radoval Axell Hodges a Brett Cue.

Kromě toho čas přítomným divákům ve své motorkářské show vyplňovala skupina Unknown Industries, kterou zde zastupovali Buddy Suttle a Nick Leonetti. Dále nechyběla ani atraktivní show v autech v podání hvězdného BJ Baldwina a své umění s volantem předvedl také Kyle LeDuc.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,