Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Morgan Wade a jeho POV video z Red Bull DreamlineTexasan Morgan Wade byl jedním z účastníků prestižního závodu Red Bull Dreamline a tady je jeho POV video…

Video zachycuje v kostce to, co tento Američan během závodu prožil. Tedy očima jezdce si prohlédneme přepravu na korbě auta, menší pád a většinu z dvou minut samozřejmě zabere mnoho bezchybných triků.

Tato akce se konala 10. srpna v Novém Mexiku, přesto se objevují nová videa i dva měsíce po skončení závodu, který nakonec vyhrál Pat Casey.

Už dříve jsme si zde na webu mohli prohlédnout prohlídku trati pro Red Bull Dreamline 2013, na které své nejlepší triky předváděly i takové hvězdy jako Ryan Nyquist nebo Drew Bezanson.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , ,