Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Nate Adams má další zlatou medaili ze Speed & StyleZávod ve Moto X Speed & Style nepřinesl žádné velké překvapení, když z osmičky startujících do bojů o medaile postoupili Nate Adams, Blake Williams, Mike Mason a Adam Jones…

V prvním semifinále se utkali Blake Williams a Adam Jones. Australan se ujal vedení hned v samotném úvodu a to mu v kombinaci s triky jako 360 nac nebo 360 no hand pomohlo k postupu dále. Jones měl sice lepší hodnocení skoků, ale pomalejší čas ho poslal do boje o bronz.

Druhé semifinále lépe načal Mike Mason a postupem času si na Nata Adamse vytvořil lehčí náskok, při kterém jej rychlostně neohrožoval. Loňský vítěz sice jel rychle, ale vinou slabších triků postoupit do finále nedokázal. Nate Adams se o postup zasloužil hlavně prvky jako 360 nac, backflip lazy boy, cliffhanger backflip nebo underflip.

Do duelu o bronzovou medaili lépe odstartoval Mike Mason a díky své rychlosti si dovedl vybudovat solidní náskok. Naopak Adam Jones se prezentoval obtížnějšími triky a po průjezdu cílem se zdálo, že vítězem bude on. Opak byl pravdou, jelikož následný přepočet nakonec za bronzového medailistu určil Masona.

Lepší start do finále měl Nate Adams, ale Blake Williams si dokázal vzít vedení ještě před prvním skokem zpět. Následovalo několik výměn pozic až Williams v jedné pravotočivé zatáčce upadl. V tento moment bylo jasné, že Nate Adams si na své konto připsal další první místo z X Games a už třetí ve Speed & Style.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,