Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Nate Adams získal už šestnáctou medaili, vyhrál ve Speed & Style

Garth Milan/Red Bull Content Pool

Legendární Nate Adams si do své početné sbírky medailí přidal další zlatou, jelikož v pátek triumfoval ve Speed & Style…

Nate už tento rok v Los Angeles získal bronz a to ve čtvrtečním Freestylu, ve Speed & Style musel své triky zkombinovat i s rychlostí na trati a to se mu povedlo.

Čtvrtfinálovým soupeřem Nata Adamse byl Lance Coury, to v semifinálové jízdě si Američan musel poradit s norským závodníkem Andre Villou.

Do finále se probojoval také populární Australan Blake Williams, kterého ve čtvrtfinále vyzval Mat Rebeaud a v semifinále si poradil s Mattem Buytenem.

Lepší start ve finálové jízdě zaznamenal Blake, na prvním skoku oba otočili 360 a celkově byla jízda ve stylu poměrně vyrovnaná, ale Australan udělal téměř v samotném závěru chybu, když upadl v zatáčce.

Nate, který jel do té doby v těsném závěsu, chyby bez problémů využil a stal se tak vítězem letošního Moto X Speed & Style. Díky tomuto úspěchu má na svém kontě už 16 medailí a je tak nejúspěšnějším motorkářem v historii X Games.

Do boje o třetí místo se proti sobě postavili Andre Villa a Matt Buyten. Ihned v první zatáčce po startu došlo mezi těmito jezdci ke kontaktu a Matt zde nabral celkem velkou časovou ztrátu. Andre si náskok s přehledem udržel a k tomu ukázal i lepší triky, takže si domů veze bronzovou medaili.

Mezi velké favority tohoto závodu se určitě řadil vítěz posledních svou zastávek v Barceloně a Mnichově, americký jezdec Mike Mason. Jeho naděje na dobrý výsledek skončily už ve čtvrtfinále, kde do něj v zatáčce po první skoku naboural Matt Buyten a poškodil mu zadní brzdu.

Los Angeles X Games 2013 – Moto X Speed & Style
1. Nate Adams
3. Blake Williams
3. Andre Villa
4. Matt Buyten

Ostatní jízdy na http://xgames.espn.go.com/events/2013/los-angeles/results/400486174/moto-x-speed-style

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , ,