Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Nejlepší záběry z loňské sezóny seriálu Formula DriftPodívejme se na sestřih toho nejlepšího za minulý rok z populární série Formula Drift…

Nový ročník oblíbeného driftařského šampionátu započne druhý dubnový víkend v kalifornském Long Beach a tak se nyní můžeme podívat na to, jaké atraktivní momenty přinesla sezóna minulá.

Loňským titul bude letos obhajovat norský závodník Fredric Aasbø. A byl to triumf velmi přesvědčivý, jelikož dovedl zvítězit ve čtyřech závodech ze sedmi.

V následujícím sestřihu toho nejlepšího z minulé sezóny si můžeme užít přesně to, o čem Formula Drift je. A tedy velmi těsné souboje kolo na kolo, mnohdy přecházející až do kontaktů, v kombinaci s mohutným kouřem od zadních kol.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , ,