Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Nejlepší záběry z Red Bull X Fighters v Osace

Predrag Vuckovic/Red Bull Content Pool

Japonská metropole Osaka byla svědkem velmi povedeného závodu série Red Bull X Fighters, který nakonec ovládl domácí jezdec…

A nyní se můžeme podívat na zajímavá videa, která přinesou ty nejlepší momenty tohoto závodu. Nechybí ani vítězná jízda, která byla plná povedených triků.

Japonsko mělo v závodě dvojité zastoupení, ale Daice Suzuki nepostoupil do čtvrtfinále. To Taka Higashino startoval do závodu z druhé pozice a měl zaděláno na velmi kvalitní výsledek.

Asi největším favoritem závodu byl Tom Pages, který vyhrál kvalifikaci a tak ho ve čtvrtfinále čekal papírově nejslabší soupeř. Francouz předvedl světovou premiéru skoku Flair Indy a probojoval se až do finále.

I domácí Taka Higashino svými výkony potvrzoval, že patří ke světové elitě a i díky velmi obtížnému triku Rock Solid Backflip se nakonec radoval z celkové výhry v tomto závodě.

Třetí místo získal Adam Jones, který stál na stupních vítězů naposledy v roce 2010, kdy vyhrál v Káhiře a byl druhý v Říme. Američan v roce 2012 nestartoval, ale letos se postavil na stupně už při svém druhém startu.

Kompletní informace o tomto závodě zde: http://extrememag.cz/taka-higashino-ma-prvni-vyhru-tom-pages-posilil-naskok/

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , ,