Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Neskutečné freeridové video z aljašské divočinyAljaška nabízí naprosto neuvěřitelná místa, která jsou jak stvořená pro freeride…

Místní svahy jsou známé především lyžařům, ale užít si zde je možné také v létě, kdy je velké množství těchto velmi atraktivních míst bez sněhové pokrývky.

Stačí vyměnit lyže za kolo, najít vhodný kopec a pak se vydat vstříc dobrodružství. To ve svém novém videu předvedou Francouz Vincent Tupin a Martin Söderström ze Švédska, kteří tyto velmi povedené záběry natočili už loni v létě, ale světu je ukazují až nyní.

Ve zhruba čtyři minuty dlouhém sestřihu se můžeme přesvědčit, že zmíněná dvojice si tento výlet rozhodně užila. Uvidíme atraktivní sjezdy neskutečně prudkých svahů, skoky a také jízdu po přírodních stezkách.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , ,