Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Nick Goepper získal svou první zlatou na X GamesNick Goepper zaznamenal v neděli svůj zatím nejlepší výsledek kariéry, když dokázal zvítězil se Slopestylu na lyžích…

Nick Goepper zajel tři velmi povedené jízdy, ale ta nejpovedenější byla třetí v pořadí a skóre rovných 94 mu vyneslo zlatou medaili. To znamená, že v posledních devíti ročnících X Games poznal Slopestyle devět různých vítězů.

Po vítězství v Big Air prožil další úspěch i švédský jezdec Henrik Harlaut, který tentokrát bral stříbro. Své největší skóre získal i díky triple cork 1620.

S lehkou ztrátou na stříbro se umístil britský jezdec a nováček na X Games James Woods, kterého rozhodčí ocenili na 92 bodů. James stejně jako ostatní medailisté zajel svůj nejlepší výkon v posledním finálovém pokusu.

Loňský vítěz Tom Wallisch se letos nedostal do finále, jelikož v kvalifikaci skončil na nepostupové deváté pozici. Toma alespoň může těšit fakt, že jeho loňský výsledek 96 bodů nadále zůstává nejlepším v historii X Games.

Výsledky
1. Nick Goepper 94.00
2. Henrik Harlaut 92.66
3. James Woods 92.00
4. Alex Bellemare 90.66
5. Andreas Håtveit 90.33
6. Bobby Brown 88.66
7. Alex Schlopy 87.33
8. Joss Christensen 85.00

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , ,