Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Ohlédnutí za X Fighters v Osace, zaostřeno na Toma Pagese

Predrag Vuckovic/Red Bull Content Pool

Závod v japonské Osace se odehrál sice před více než měsícem, ale i tak se můžeme podívat na takové ohlédnutí, které je zaostřeno na jednoho z nejlepších jezdců současnosti…

V Japonsku dokázal zvítězit domácí samuraj Taka Higashino, což jistě pošilo všechny v publiku. Finálovou dvojici doplnil Tom Pages, na jehož cestu tímto závodem se můžeme podívat v takovém video ohlédnutí.

Celé video má tématický hudební doprovod s japonským nádechem, ale hlavně jsou zde zachyceny nejzajímavější triky, které Francouz v Osace otočil.

Další zastávka série Red Bull X Fighters nás čeká už příští týden v pátek 19. července v Madridu. Ve španělské metropoli samozřejmě nebudou chybět ani finalisté z Osaky.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,