Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Orlando Duque si zaskákal z Viktoriiných vodopádůLegendární Orlando Duque opět posunul hranice. Kolumbijský skokan si tentokrát vyjel na výlet do Afriky…

Jeho cílem byly světoznámé Viktoriiny vodopády, tedy jedny z největších vodopádů na světě nacházející se na řece Zambezi mezi Zambií a Zimbabwe.

Orlando si během své kariéry zaskákal na různých velmi zajímavých místech, ovšem tento počin se může bezpochyby zařadit k tomu nejlepšímu. Tuto výzvu neabsolvoval sám, jelikož společnost mu dělal mexický cliff diver Jonathan Paredes.

Pochopitelně neskákali z úplného vrcholu, jelikož Viktoriiny vodopády měří 108 metrů, ale i zhruba 30 metrů je obrovská výška, na kterou si mohou troufnout jen ti nejlepší.

Už jen dostat se do této úrovně bylo vzhledem k všudypřítomné vodě a kluzkým místům hodně těžké. Oba se nakonec dokázali vypořádat i s těmito nepříjemnostmi a předvedli několik ukázkových skoků v tomto dechberoucím prostředí.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , ,