Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Paris Rosen trénuje Double Frontflip na motorce!!!Americký FMX jezdec Paris Rosen právě trénuje nový trik do molitanu. Level šílenosti byl právě posunut mimo stupnici…

Nemyslitelné se nejspíše stane skutečností, jelikož Paris Rosen na motorce trénuje dvojité salto vpřed. Tento americký jezdec se tak pokouší o trik, jehož „jednodušší“ variantu umí na světě jen několik málo jedinců.

Obyčejný frontflip skáče v podstatě jen Jackson Strong, který už přidal i kombinaci v podobě puštění řídítek. Dále tento velmi obtížný skok otočil i Tom Pages a také jeho bratr Charles, samozřejmě to zvládl i Paris Rosen.

Bylo zde i pár dalších pokusů, ale nejedná se o žádnou masovou záležitost. Tento trik jako úplně první na světě skočil Jim DeChamp vrámci pořadu Nitro Circus, pokoušel se o něj i na X Games, ale tam mu jeho pokus nevyšel.

Během Nitro Circus Live předvádí divákům australský jezdec Mark Monea svou verzi tohoto skoku, když dělá takový frontflip mimo osu.

To Paris Rosen se chystá na absolutní revoluci FMX, tento trik by mohl být takovým zlomem, jako byl Double Backflip od Travise Pastrany v roce 2006.

Hlavní otázkou může být, kdy se Paris o tento trik pokusí naostro. S největší pravděpodobností se dá odhadnout, že by to mohlo být na letních X Games v Los Angeles.

Mohl by to být velmi zajímavý souboj, jelikož Kyle Loza se nejspíše znovu pokusí o Bike Flip, který se mu naposledy nepovedl. Některý z jezdců (možná Clinton Moore?) asi otočí 720, mohl by být odhalen i nějaký nový body varial a jiné.

X Games v LA budou až za dlouho, ale čekání si můžeme trochu zkrátit (přesně o 11 sekund) pohledem na povedený Double Frontlip do molitanu.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , ,