Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Pastrana vyzval Loeba na souboj

© Red Bull Media House

Hvězda extrémních sportů a v současnosti hlavně automobilový závodník Travis Pastrana vyzval k souboji nejlepšího jezdce rally, kterým není nikdo jiný než Sébastien Loeb…

Travis poslal do Francie jasnou výzvu. Američan chce na nadcházejících X Games poměřit síly s tím nejlepším v oboru, s legendárním francouzským závodníkem Sébastienem Loebem.

Osminásobný světový šampion v rally výzvu přijal a tak v Los Angeles uvidíme i souboj těchto velikánů. Loeb se v závodě předvede v automobilu Citroën DS3 XL (XL znamená X Games Loeb). To Pastrana bude za volantem speciálu Dodge Dart, se kterým letos závodí v RallyCrossu.

V automobilových závodech se na X Games ukáže i bývalá hvězda světového rally Fin Marcus Grönholm, který ještě do konce sezóny 2007 proháněl Loeba. Marcus má na svém kontě dva tituly mistra světa v závodech WRC. Divákům se v Los Angeles předvede i Ken Block, který už také zasáhl do mistrovství světa v rally, ale výraznějších úspěchů se zatím nedočkal.

Mezi další hvězdy na startu automobilové kategorie patří loňský vítěz a legenda FMX Brian Deegan, známý závodník a kaskadér Tanner Foust, skvělý skateboardista Bucky Lasek a dále také například legendární BMX jezdec Dave Mirra.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,