Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Pedro Barros získal páté zlato ve Skateboard ParkuPedro Barros vyhrál Skateboard Park a to znamená, že pokaždé, když se od svého debutu v roce 2010 postavil na start této disciplíny, tak bral medaili.

V sobotu svou kolekci cenných kovů z X Games rozšířil už o pátou zlatou z Parku, celkem tento brazilský jezdec devět medailí a z toho šest zlatých napříč skateboardovými katagoriemi.

Brazilec se jako jediný dostal svým hodnocením přes 90 bodů, když na něj Grant Taylor ztratil více než 6 bodů, což je poměrně výrazný rozdíl. Bronzovou medaili si do sbírky přidal Aaron Homoki.

„Je to skvělé tady jezdit se všemi těmi kluky. Všichni jsou moji kamarádi a pěkně to rozjeli. Zdá se mi, že jsem ve větším horku nejezdil, ale bylo to neuvěřitelné,“ prohlásil nadšený vítěz, když zmínil také velká texaská vedra.

X Games Austin Skateboard Park
1. Pedro Barros 90.66
2. Grant Taylor 84.00
3. Aaron Homoki 81.00
4. Brad McClain 80.66
5. Curren Caples 76.33
6. Ronnie Sandoval 72.00

Pedro Barros

Grant Taylor

Aaron Homoki

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,