Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Podzim na draka!
05. Říj

kite-skola.czPokud patříte k aktivním sportovcům, jistě i u vás platí, že za vodou a kvalitními podmínkami musíme dojíždět a sněhová sezóna je v tuto chvíli ještě daleko. Co tedy dělat v době podzimích chmur? Ideálním řešením je vyzkoušet landkiting!. A kdy jindy než na podzim je lepší čas, kdy s ním začít.

Pouštění draků známe už jako malí kluci a holky. A všechny nás to bavilo, tak proč teď pouštění draka nevyužít k aktivnímu sportování po celý rok?!

Jízda na mountainboardu (boardu s kolečky), buggy (trojkolce) či kolečkových bruslích za použití tažné síly draka, to je ve zkratce kite-skola.czsport zvaný landkiting. Ideálními plochami pro jeho provozování jsou travnaté plochy bez větších výmolů, tvrdší písek nebo asfalt.

Landkiting je oblíbený právě pro svou dostupnost a téměř celoroční využití. Od jara do podzimu najdete spousty dní, kdy si můžete zajezdit na dobrý vítr a většinou je to i velmi blízko vašeho domova.

Pokud si chcete landkiting vyzkoušet, nejlepší je se poohlédnout po kurzech landkitingu u profesionální kite školy. Nejen, že se vše naučíte velmi rychle, ale hlavně od začátku budete pilovat správnou techniku. Vyvarujete se začátečnických chyb a neinvestujete peníze do vybavení, které byste mohli sami bez zkušeností zničit.

K jedněm z nejznámějších škol patří BEST KITES, kde si můžete vybrat od základních kite kurzů na zkoušku až po 2 denní kurzy zaměřené na kompletní techniku ovládání draka včetně jízdy. Navíc jsou po kurzu dostupné i další možnosti, jako je například cenově výhodná půjčovna vybavení pro další individuální trénink nebo společné výlety za větrem.

Kurzy se pořádají na spoustě míst po celé České Republice, takže se nemusíte bát, že budete cestovat daleko. Od začátku do konce se o vás samozřejmě postará zkušený instruktor a absolventské výhody po kurzu už pro vás budou jen příjemnou tečkou.

V kite škole BEST KITES můžete navíc koupit i dárkové certifikáty na kurz pro své blízké. Stačí si jen vybrat, který kurz z nabídky potěší nejvíce…

kite-skola.cz

Text: Iveta Minářová
Zdroj: www.kite-skola.cz

Sdílet přes Facebook
Témata: