Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Premiérový Big Air Doubles vyhráli Wade a BurnquistPrvní medaile se v neděli rozdávaly v atraktivní disciplíně Big Air Doubles, kde mezi sebou soutěžily dvoučlenné týmy složené z BMX jezdců a skateboardistů…

Do závodu zasáhli ti nejlepší z nejlepších a tak byly k viděni dvojice ve složení Morgan Wade – Bob Burnquist, Steve McCann – Elliot Sloan, Zack Warden – Tom Schaar a Colton Satterfield – Jake Brown.

Jezdci ke své triky (kvůli bezpečnosti) předváděli jednotlivě, ale pochopitelně rozhodoval celkový týmový dojem. Jelikož soupeřily jen čtyři dvojice, tak bylo jasné, že na jedny smolaře nezůstane medaile. Touto dvojkou byl Colton Satterfield a Jake Brown.

První Big Air Doubles v historii X Games vyhráli Morgan Wade a Bob Burnquist, druhé místo získali Steve McCann s Elliotem Sloanem a výkon oceněný bronzovou medailí předvedli Zack Warden a Tom Schaar.

– Morgan Wade a Bob Burnquist

– Steve McCann a Elliot Sloan

– Zack Warden a Tom Schaar

– sestřih

X Games Austin 2015 – Big Air Doubles

Pořadí Jméno Skóre
1 Morgan Wade 90.00
1 Bob Burnquist
2 Steve McCann 80.00
2 Elliot Sloan
3 Zack Warden 70.00
3 Tom Schaar
4 Colton Satterfield 49.00
4 Jake Brown
Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , , ,