Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

První tři epizody PastranalandVítejte v zemi Pastranaland, které vládne legenda extrémních sportů Travis Pastrana. Prozatím existují tři videa zobrazující zdejší život…

Úvodní epizoda nasbírala nejvíce zhlédnutí a není divu, jelikož se zde s Travisem předvedou i Josh Sheehan a šampion X Fighters Tom Pages. Tedy se jedná o výhradně motorkářský díl.

V podstatě je to možná sonda do budoucnosti celého FMX, jelikož jsou zde k vidění pokusy o velmi zajímavé triky. Pages zkusí Double Frontflip (trik už zkoušel i Paris Rosen) a třeba Pastrana se pokusí o Fontflip Superman. Sice se jedná o skoky do foam pitu, ale je to ukázka možného směřování tohoto sportu.

Jezdci vyrazili i do lesa, kde si otočili pár salt o strom, ale hlavně zde vyrazili zdolat asi největší rampu, která kdy byla postavena. Tady vše zahájí Josh Sheehan velkým dvojitým saltem, Tom Pages provede nejspíše pokus o TP Roll, a Travis Pastrana udělá čistou otočku připomínající Double Cork z lyžování. Úplný závěr patří tandemovému saltu vpřed do molitanu.

Hlavní roli v druhém dílu hraje znovu velká rampa z prvního videa a je zde ukázáno, že ne vždy se vydaří všechno podle plánu. Skokánek se rozhodl zdolat také Trevor Jacobs, který nezvládl udržet rovný směr a málem to dopadlo hodně špatně. Zatím poslední video z Pastranalandu je takové představení cyklistů z Nitro Circusu, tedy předvedou se hlavně Jed Mildon, Zack Warden a také Cam McCaul.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,