Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
R.I.P. Ryan Dunn
05. Čvc
Ryan Dunn

Red Bull Content Pool - Images

Stanice MTV sestavilo video, které ukazuje různé scénky, ve kterých působil Ryan Dunn. Ryan zemřel při autonehodě, během které on i jeho spolujezdec uhořeli. Ryan řídil opilý o to se mu nakonec stalo osudným.

Video ukazuje průřez Ryanovou kariérou, která byla spjata hlavně s MTV, ale zahrál si i v pár filmech. Nejvíce se proslavil jako jedna z hlavních postav fenoménu Jackass. Nechyběl ani v jednom z filmů této populární série. Dále měl na MTV pořad Homewreckers, ve kterém lidem domy nezkrášloval, jak je v TV zvykem, ale na objednávku ty domy nějakým způsobem zohavil.

Jeho svérazný životní styl se mu stal nejspíše osudný, když nad ránem usedl do svého Porsche 911 GT3 pod vlivem alkoholu a boural ve velmi velké rychlosti, která podle policejních odhadů byla něco okolo 220 km/h.

Tags: MTV Shows

Sdílet přes Facebook
Témata: ,