Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Recoil 2 - BJ Baldwin na zběsilé projížďce v MexikuAmerický závodník BJ Baldwin vytvořil pokračování svého úspěšného videa Recoil a opět se jedná o nevídanou podívanou.

V prvním díle Ballistic BJ Baldwin proháněl svůj závodní 750 koňový Trophy Truck po nevadské poušti v okolí Las Vegas. Od dubna 2013 si tento počin připsal necelých 8 milionů zhlédnutí, což byla slušná motivace k natočení pokračování.

Recoil 2 se přesunul z města hříchu do dějiště známého pouštního závodu Baja 1000 a tedy okolí mexického města Ensenada. Oproti prvnímu dílu BJ posílil také z pohledu techniky, když aktuální vůz disponuje výkonem 800 koňských sil.

Ve videu se dále představí také známý milionář, hráč pokeru a hvězda sociálních sítí Dan Bilzerian (@danbilzerian). Všude, kde je Bilzerian, samozřejmě nesmí chybět početná dámská společnost a ne jinak tomu je v případě Recoil 2.

Bilzerian jako pilot vrtulníku vysadí Baldwina v poušti za městem a závodník dostane 20 minut na to, aby se dostal na místní pláž. Okamžitě po výsadku následuje zběsilá offroadová jízda plná velkolepých skoků a driftů. Stihne BJ splnit časový limit, nebo prohraje?

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , ,