Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Recoil 3: BJ Baldwin na divokém lovu bájného bigfootaBJ Baldwin je zpět s už třetím pokračováním populární série Recoil a opět to je neuvěřitelná podívaná…

I v tomto díle se nejedná jen o bezduché ježdění, ale důležitá je i myšlenka v pozadí. V jedničce se BJ vydal na projížďku nevadskou pouští do kasina v Las Vegas a ve dvojce musel v časovém limitu dorazit na pláž v mexickém městě Ensenada. Pokaždé se jednalo o zběsilou jízdu plnou skoků a driftů, což se samozřejmě nezměnilo ani v třetím díle.

BJ Baldwin se nyní podíval na americký severozápad, kde si chtěl ulovit bájného bigfoota, někdy také označovaného jako sasquatch. Ten samozřejmě nechtěl dát svou kůži lacino a ihned se vydal na únik. Výsledkem tedy je bizarní honička buginy a 800 koňového Trophy Trucku.

Lov se zprvu odehrával v lese, ale dvojice většinu času strávila v ulicích washingtonské Tacomy, kde celá honička skončila nečekaným vyvrcholením….

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,