Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Robbie Maddison řádí s letadly v novém projektu AIR.CRAFTRobbie Maddison představil svůj nový projekt, který nazval AIR.CRAFT. Je to video v podobném stylu jako GYMKHANA, ale na terénní motorce…

Robbieho Maddisona si určitě není nutné představovat, jelikož se jedná o jednu z největších hvězd FMX posledního desetiletí.

Robbie sice v roce 2012 nebyl tak na očích, jako v dřívějších letech, kdy se pravidelně účastnil série Red Bull X Fighters a nebo lámal různé rekordy. Ale hned v úvodu roku 2013 tento populární australský jezdec představil nový projekt AIR.CRAFT.

Jedná se o několik minut dlouhé video, které by se mohlo stát takovou GYMKHANOU Kena Blocka pro FMX. Jak už název napovídá, tak velkou roli zde hrají letadla, ale vzduchem létá jen Robbie.

Natáčení probíhalo na takovém pohřebišti vojenských letadel ve městě Tucson v Arizoně. A Robbie zde předvedl, proč se může řadit k legendám FMX.

Video z premiéry:

Sdílet přes Facebook
Témata: ,