Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Ronnie Renner a špičkoví snowbikeři v hlubokém prašanuMotokrosová legenda Ronnie Renner dokáže bez problémů zdolávat také hluboký prašan…

A samozřejmě ve velkém stylu, tak jak je u něj zvykem. Někdo by možná čekal, že několikanásobný vítěz X Games se po zasněžených horách bude prohánět na sněžném skútru, ale Ronnie si zvolil způsob ještě příbuznější svému hlavnímu oboru.

Adrenalinovou projížďku po lesích a svazích Idaha totiž absolvoval na tzv. snowbiku a tedy v podstatě upravené motorce s lyží vepředu a pásem vzadu.

Společně s ním si zajezdili profesionální snowbikeři Brock Hoyer a Reagan Seig. Tato jména zaručují, že v následujících minutách si můžeme prohlédnout to nejlepší z tohoto atraktivního zimního sportu.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , ,