Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Ronnie Renner zlatý v Moto X Step Up, Libor Podmol stříbrný

Garth Milan/Red Bull Content Pool

Z českého pohledu nejzajímavější disciplína Step Up zná své pořadí a jedna medaile jede také do středu Evropy…

Velkým plusem skoku do výšky je to, že se jedná se o motocyklovou disciplínu, kde nerozhodují žádní rozhodčí, kteří by posuzovali styl nebo provedení. Jediným měřítkem je to, jak vysoko jezdec dokáže vyskočit.

Mezi favority na výhru se řadil i Libor Podmol, jelikož vyhrál poslední zastávku v Mnichově a v brazilském Foz do Iguaçu obsadil třetí místo.

Tou největší hvězdou na startu byl Ronnie Renner a právě Ronnie s Liborem se dostali na největší výšku 38.50 stopy. Američan skok zvládl na první pokus, to český zástupce laťku přeskočit nedokázal a bylo tedy rozhodnuto.

Matt Buyten si oproti mnichovskému závodu o jednu příčku pohoršil a získal stejně jako v Barceloně bronzovou medaili. To čtvrtý Josh Hansen na stupně vítězů ztratil čtyři stopy, tedy něco přes metr.

Los Angeles X Games 2013 – Moto X Step Up
1. Ronnie Renner 38.50
2. Libor Podmol 37.50
3. Matt Buyten 36.00
4. Josh Hansen 32.00
5. Bryce Hudson 31.00
6. Brian Foster 28.00

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,