Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Sestřih těch nejlepších triků z Red Bull Rampage

Christian Pondella/Red Bull Content Pool

Letošní Red Bull Rampage je už téměř dva týdny minulostí a tak si tuto prestižní akci můžeme připomenout v krátkém sestřihu…

Finále čítající 21 jezdců ukázalo vysokou kvalitu, když diváci viděli řadu rotačních triků a velkých dropů. To znamená, že nechyběla řada otoček o 360 nebo 450 stupňů, backflipy, frontflip a dokonce také pokus o double backflip.

Bohužel ani letošnímu ročníku se nevyhnuly pády. Obzvláště vážnou kolizi měl Paul Basagoitia, který nezvládl dopad po jednom velkém dropu a následným pádem si přivodil rozdrcení obratle T12. Důsledkem tohoto vážného zranění má prozatím ochrnuté nohy a čeká jej dlouhá rehabilitace.

Nejlepší výkon nakonec podle rozhodčích předvedl Kurt Sorge, který tak prožil takový vítězný návrat na Red Bull Rampage, jelikož naposledy se zúčastnil v roce 2012 a tehdy si připsal svou první výhru. Druhé místo obsadil loňský vítěz Andreu Lacondeguy a třetí pozici obsadil Graham Agassiz.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,