Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Levi Sherwood

Red Bull Content Pool - Images

Nejlepší FMX série na planetě poprvé zavítá do Emirátů, konkrétně do Dubaje. První ze šesti zastávek světové série se oodehraje 15. dubna v komlexu Jumeirah Beach Residence. Po Dubaji jezdci poměří své síly  v Mexiku (28. května), dále v Římě (24. června). Krátce po italském závodě se odehraje podnik v Madridu v půlce července a poté jezdce ještě bude čekat závod ve Varšavě (6. srpna) a celá série skončí v Austrálii a to 19. září.

V úvodním závodě se předvede velmi nabitá konkurence v čele s šampionem Natem Adamsem. Své umění ukáže i loni druhý norský letec Andre Villa, na titul může pomýšlet i Levi Sherwood nebo lamač různých rekordů Robbie Maddison z Austrálie.

Největší zastoupení mezi jezdci bude mít Austrálie, kterou budou reprezentovat čtyři závodníci a to Robbie Maddison, Blake Williams, Jackson Strong a Rob Adelberg.  Z australské špičky se neukáže Cam Sinclair, ale to rozhodně vynahradí Jackson Strong, který umí dokonce i fronflip. Představí se i Levi Sherwood z nedalekého Nového Zélandu.

Velké zastoupení v závodě má pochopitelně i USA v podobě šampiona Nata Adamse, zkušeného Adama Jonesa a rozhodně se předvede i nadějný Lance Coury.

Japonsko bude mít v závodě dva reprezentanty a to v podobě dvou nejlepších japonců současnosti, kterými jsou  Eigo Sato a Taka Higashino. Z evroských jezdců se ukáže Andre Villa z Norska a Dany Torres ze Španělska.

 

Seznam jezdců:

Nate Adams USA
Andre Villa NOR
Levi Sherwood NZL
Dany Torres ESP
Robbie Maddison AUS
Adam Jones USA
Lance Coury USA
Eigo Sato JAP
Taka Higashino JAP
Blake Williams AUS
Jackson Strong AUS
Rob Adelberg AUS

.

Sdílet přes Facebook
Témata: ,