Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
X Fighters Řím Nate Adams Andre Villa

Red Bull Content Pool - Images

Polská Poznaň už za 4 dny uvidí to nejlepší, co může současné FMX nabídnout. A své umění budou předvádět i Libor Podmol a Petr Pilát.Týden po X Games budou zraky všech fandů FMX směřovat do Polska, kde se odehraje další podnik série Red Bull X Fighters. Diváci budou mít možnost na jednom místě spatřit i několik medailistů z poslední olympiády extrémních sportů, která se každoročně koná v Los Angeles.

Hlavním favoritem na vítězství bude jako vždy Nate Adams, který na X Games získal dvě zlaté v disciplínách Freestyle a Speed & Style. Nate rozhodně pomýšlí i na triumf v Polsku. Dalším medailistou z X Games, který se představí je z X Games stříbrný Adam Jones. Adam získal stříbro ve Freestylu a chtěl by se pořádně prosadit i v X Fighterech, kde se mu tento rok až tak moc nedaří. K favoritům se řadí Dany Torres, třetí z Freestylu na X Games.

Aspirantem na stupně vítězů je i Andre Villa z Norska, velmi kvalitní výkon lze čekat i od Eiga Sata. Poprvé se letos v Red Bull X Fighters ukáže i šampion zo roku 2008 Mat Rebeaud. Své umění předvede i Jackson Strong, který má zlatou z X Games, kde předvedl frontflip v Best Tricku.

Na seznamu jezdců jsou i Libor Podmol a Petr Pilát, kteří se tento rok poprvé ukážou na závodě Red Bull X Fighters.

Seznam jezdců:
Nate Adams (USA)
Beau Bamburg (USA)
Dany Torres (ESP)
Adam Jones (USA)
Andre Villa (NOR)
Javier Villegas (CHL)
Mat Rebeaud (SUI)
Eigo Sato (JPN)
Libor Podmol (CZE)
Petr Pilat (CZE)
Jackson Strong (AUS)
Maikel Melero (ESP)

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,