Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Seznam jezdců pro Red Bull X Fighters v Sydney

Red Bull Content Pool - Images

Australské Sydney bude svědkem vyvrcholení letošního ročníku Red Bull X Fighters. Poslední závod roku se odehraje 17. září a diváci budou mít možnost fandit velkému množství domácích jezdců.

Mezi dvanáctkou jezdců se představí hned čtyři domácí a to Josh Sheehan, Robbie Maddison, Rob Adelberg a Cam Sinclair. Všichni domácí si rozhodně mohou dělat zálusk na ty nejvyšší pozice. A Josh Sheehan i Cam Sinclair umí skočit double backflip o čemž přesvědčili na posledních X Games, kde za to brali medaile. A možná jeden z nich tento trik předvede domácímu publiku, ale šance, že se tak stane je spíše malá pro velkou obtížnost skočit tento trik během jízdy.

Australští fandové ještě mohou držet palce jednomu skoro domácímu jezdci, kterým není nikdo jiný než Levi Sherwood z blízkého Nového Zélandu.

Ve startovní listině nemohou chybět jezdci z USA a to tradiční účastníci Adam Jones, Mike Mason a hlavní favorit na zisk titulu Nate Adams, který má v celkovém bodování náskok 40 bodů na  Danyho Torrese. Do závodu nastoupí ještě jeden jezdec ze Španělska a to Maikel Melero, který zatím vždy předvedl velmi solidní výkon. V Sydney se představí i vždy skvěle jedoucí Eigo Sato a dvanáctku jezdců doplňuje Javier Villegas z Chile.
Seznam jezdců:
Josh Sheehan (AUS)
Robbie Maddison (AUS)
Levi Sherwood (NZL)
Rob Adelberg (AUS)
Adam Jones (USA)
Dany Torres (ESP)
Javier Villegas (CHL)
Mike Mason (USA)
Eigo Sato (JAP)
Cam Sinclair (AUS)
Nate Adams (USA)
Maikel Melero (ESP)

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , ,