Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Shaun White má zlato ze Slopestylu na Winter X TignesShaun White vyhrál Slopestyle na akci Winter X Tignes a je to tak už jeho druhá medaile z tohoto podniku…

Shaun si k výhře na Superpipe připsal i zlatou ze Slopestylu a je to jeho první výhra v této disciplíně od roku 2009, kdy se radoval na zimních X Games.

White si už ve své první jízdě připsal velmi slušné skóre 95 a to ještě dokázal ve své druhé jízdě vylepšit. Předvedl například tři double corky v řadě a to switch double cork 1080 a dvakrát double cork 1260, po této jízdě dostal 97 bodů a už nebylo pochyb o vítězi.

„Ostatní jezdci posouvají limity možného ve Slopestylu a to byla pro mě výzva,“ pronesl Shaun. „Myslím, že už jsem se chytl a jsem rád, že jsem zpátky,“ prohlásil dále.

Stříbrnou medaili si za svou jízdu vysloužil Mark McMorris, který předvedl i triky jako frontside cab 1080 nebo frontside double cork 1080.

Eric Willett získal bronzovou medaily a jak je dnes zvykem, tak i on musel do své jízdy zařadit nějaký double cork. V Ericově případě to byl double cork 1080, který divákům ukázal hned dvakrát.

„Byl to dobrý závod, krásné počasí, velké skoky, raily větší než loni. A je zřejmé, že Shaun je zpět,“ pronesl Mark McMorris. „Musím ho porazit příští rok,“ dodal.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,