Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Shaun White získal na SuperPipe šestou zlatou v řaděS velkým odstupem si ještě připomeneme jeden závod z X Games a to SuperPipe na snowboardech, kde se už pošesté v řadě radoval Shaun White…

Nejúspěšnější jezdec historie nenechal nikoho na pochybách a ve své hlavní disciplíně znovu zvítězil, když získal velmi vysoké skóre 98 bodů.

Toto už bylo šesté Shaunovo vítězství na SuperPipe a tím pádem je držitel nejdelší vítězné série. Pět výher v řadě dokázal i Tucker Hibbert, který závodí na sněžném skútru.

Je to až neuvěřitelné, ale Shaun White byl nejstarší závodník v poli a dokonce druhý v pořadí Ayumu Hirano z Japonska je mladší o 12 let. Tento talentovaný Japonec má teprve 14 roků a svou premiérovou účast na X Games dokázal proměnit ve stříbro.

Při svém debutu Ayumu zajel skóre 92.33 a nechal za sebou mnohem zkušenější závodníky. Se ztrátou jednoho budu na japonského letce se jako třetí umístil Markus Malin.

V závodě chyběl jeden z největších favoritů a to Yuri Podladchikov, který onemocněl chřipkou a tak se rozhodl nestartovat.

Výsledky:
1. Shaun White 98.00
2. Ayumu Hirano 92.33
3. Markus Malin 91.33
4. Scotty Lago 90.00
5. Greg Bretz 84.66
6. Louie Vito 73.33
7. Christian Haller 36.66

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,