Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

X Games 17 Skateboard Park Raven TershyRaven Tershy hned svou první účast na X Games proměnil ve zlatou medaili, stříbro bral loňský vítěz Pedro Barro a bronzovou medaili si z Los Angeles veze Ben Hatchell.

Raven Tershy se do finále kvalifikoval na čtvrté pozici, když před ním skončil Ben Hatchell, Kevin Kowalski a Pedro Barros. Už po prvním kole se Raven dostal do vedení se ziskem 79 bodů a měl tak nejlepší pozici do samotného závěru závodu, ve kterém se utkala pětice nejlepších jezdců.

Raven Tershy vyšel ze závěrečných jízd nejlépe a získal zlato. Pedro Barros získal stříbro, na lepší umístění mu nestačili ani triky jako stalefish 540, melon 540, indy nosebone 540 a další. Pedrovi zlato uniklo o jeden bod a tak svůj loňský uspěch neobhájil. Třetí skončil se ztrátou 7 bodů na první místo Ben Hatchell. Zajímavé je, že čtvrtý Omar Hassan a pátý Kevin Kowalski mají shodně 66 bodů.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,