Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Skateboarder Shane Heyl a Lil Wayne ve společné písničcePopulární raper Lil Wayne v těchto dnech vydal nové album I Am Not A Human Being 2, které má jistou spojitost se skateboardingem…

Lil Wayne si na toto album přizval jedny z největších hvězd hiphopové scény. Takže jsou na něm skladby na kterých účinkuje Drake, 2 Chainz, Juicy J, Soulja Boy, Future a další.

Jedním z hostů tohoto alba se stal i profesionální skateboardista Shane Heyl. Shane se mimo ježdění na prkně věnuje i zpívání ve skupině The Goat & The Occasional Others.

A právě toho využil Lil Wayne, který je velkým fandou skateboardingu a se Shanem se zná právě díky tomoto sportu. Wayne mu dal nabídku na účinkování ve skladbě nazvané Hello.

Na složení písničky měl Shane jen dva dny a kompletní výsledek měl možnost slyšet jen den před vydáním alba, tedy v pondělí. Hello ještě nemá svůj klip, ale několik skladeb z IANAHB2 už své video má.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,