Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Hot Wheels Fearless at the 500 Tanner Foust

screen z videa

Známý americký závodník a kaskadér Tanner Foust, kterého můžeme znát například z X Games, o víkendu vytvořil nový rekord ve skoku autem. Stalo se tak jako doprovodná akce závodu na 500 mil na slavném okruhu v Indianapolis.

Tato show nesla název Fearless at the 500 a byla to taková propagační akce značky Hot Wheels (vyrábí různé autodráhy a autíčka). Skokánek i rozjezd ve stylu Hot Wheels, jenom bylo vše mnohonásobě větší, než když si to může kdokoli vyzkoušet doma, bez rizika zranění.

Tanner nakonec zvládl ulětět vzdálenost 332 stop, zhruba 101 metrů a stanovil nový rekord, překonal tak i legendu extrémních sportů Travise Pastranu, který loni zvládl 82 metrů <a href=“http://topcars.webuda.com/?q=rekordni-skok-travise-pastrany“>video zde</a>.

 

Další info si je možné najít na Facebookové stránce Hot Wheels.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,