Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Tom Pages znovu posunul limity. Front flair se stal realitouNejvětší inovátor FMX přišel s další novinkou a opět se jedná o trik jak z videohry…

Tom Pages v minulých sezónách ukázal řadu skoků, které i dnes umí prakticky jen on. Stačí zmínit special flip, alley-oop flair nebo bikeflip.

Populární Francouz zavedl mnoho nového především na quarterpipe a tak je tomu i v případě nejnovějšího triku. Ve všech předchozích případech platilo, že se motorka točila dozadu. To už ale není pravda, jelikož Tom Pages nyní ukázal, že to jde i naopak, když jako úplně první v historii zvládl front flair.

Nový trik se mu jistě bude hodit 24. června na letošním jediném závodě Red Bull X Fighters v Madridu, kde se pokusí navázat na svůj hattrick z posledních tří let a právě front flair by mohl být klíčem ke čtvrtému triumfu ve slavné býčí aréně Las Ventas.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,