Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Travis Pastrana Nitro Circus Live Las Vegas

Red Bull Content Pool - Images

Travis Pastrana má velmi rušné léto. Jeho show Nitro Circus Live se poprvé předvedla v USA, nátáčel nový 3D film Nitro Circus. Bude soutěžit v disciplínách Moto X Best Trick and RallyCross na X Games a k tomu ještě debuduje v NASCAR Nationwide Series.

Travis oznámil, že pojede i Moto X Freestyle a to byla celkem šokující informace a už po několikáté se protvrdilo, že mu nesmíme věřit úplně všechno, co prohlásí o svém budouctnosti. I když třeba to jsou promyšlené tahy.

Můžeme si připomenout některé jeho výroky jako „Nebudu dělat double backflip na X Games.“ nebo „Double backflip už víckrát neudělám. Slíbil jsem to matce.“ Ještě před dvěma týdny, když se u něj doma natáčela reklama na X Games tvrdil, že je nulová šance na jeho účast v Moto X Freestyle.

Tuto neděli, ale potvrdil, že pojede, takže se máme na co těšit. „Nesnáším, že jsem takový optimista,“ napsal v pondělí. „V podstatě mám 720 a rozhodl jsem se, že by bylo skvělé udělat to v jedné jízdě i s double backflipem,“ prohlásil Travis. Dále ale také zmínil, že zatím svou otočkou o 720 stupňů do molitanu zvláda ve třech ze čtyř pokusů.

Rozhodně se můžeme těšit na to co nám Travis předvede, určitě není bez šancí na medaile. A jak ho známe, tak s největší pravděpodobností o víkendu uvidíme další krok ve vývoji FMX a potvrzení toho, kdo je největší osobnost tohoto sportu v historii.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,