Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
V Glen Helen se nejlépe kvalifikoval Thomas Pages 1

© Red Bull Media House

Dnes se odehraje druhý závod letošního ročníku Red Bull X Fighters…

Nejlepší FMX jezdci planety budou měřit své síli v kalifornském Glen Helen, kde se už odehrála kvalifikace. V té si nejlépe vedl francouzský jezdec Thomas Pages, který rozhodčí oslnil například povedeným body varialem. Jako druhý se do závodu kvalifikoval populární Japonec Eigo Sato, třetí skončil domácí Todd Potter.

Čtvrtý nejlepší byl v kvalifikaci další z domácích a to Wes Agee, třetí americký zástupce Nick Dunne se kvalifikoval jako sedmý. Pátou příčku v kvalifikaci obsadil Rob Adelberg, který by rozhodně chtěl navázat na svou druhou pozici z Dubaje. Vítěz prvního závodu sezóny Levi Sherwood si v kvalifikaci vyjel šesté místo, šampion loňského ročníku Dany Tores se kvalifikoval jako osmý.

Chilský jezdec Javier Villegas skončil devátý a desítku nejlepších uzavřel Maikel Melero ze Španělska. Amerického klání se účastní i český jezdec Martin Koreň, který v kvalifikaci obsadil jedenáctou příčku, dvanáctý skončil Andre Villa.

1. Thomas Pages
2. Eigo Sato
3. Todd Potter
4. Wes Agee
5. Rob Adelberg
6. Levi Sherwood
7. Nick Dunne
8. Dany Torres
9. Javier Villegas
10. Maikel Melero
11. Martin Koren
12. Andre Villa

V Glen Helen se nejlépe kvalifikoval Thomas Pages 2

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , ,