Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
V Mexiku se nejlépe kvalifikoval Tom Pages

© Red Bull Media House

Nová sezóna Red Bull X-Fighters právě začala, když v Mexiku proběhla kvalifikace…

Do závodu, který nás čeká už za pár hodin se nejlépe kvalifikoval francouzský letec Tom Pages, který znovu předvedl velmi špičkový výkon. Vítězi stačilo na první místo 87.20 bodů, jako druhý se kvalifikoval Dany Torres a loňský šampion Levi Sherwood obsadil třetí místo.

Mexičtí diváci mají v závodě i své dva domácí jezdce, kterými jsou Erick Ruiz a Alex Cervantes. Domácím závodníkům se kvalifikace moc nepovedla, když obsadil dvě poslední pozice, tedy desáté a jedenácté místo. Takže to znamená, že se budou muset ještě zúčastnit bitvy o poslední místo ve čtvrtfinále.

Souboj o toto osmé místo na startu hlavního programu bude muset absolvovat také Martin Koreň, který skončil v kvalifikaci jako osmý, přímý postup mu tedy unikl o jednu pozici. O postup se bude muset poprat také Truman Carroll z Austrálie.

Jezdci, kteří mají čtvrtfinále jisté jsou Josh Sheehan, Rob Adelberg, Maikel Melero a také Todd Potter. Mexický závod bude mít výjimečně jen 11 účastníků, jelikož místo na startovní listině, které měl jisté Eigo Sato, zůstalo na jeho počest prázdné. Například i vítěz kvalifikace Tom Pages měl jako památku na toho špičkového jezdce dres s jeho jménem.

Závod začne v sobotu ráno v 4:45 ráno našeho času a můžete ho sledovat online zde: http://live.redbull.tv/events/180/xf-2013-mexico-city/

Výsledky kvalifikace
1. Tom Pagés (FRA)
2. Dany Torres (ESP)
3. Levi Sherwood (NZL)
4. Josh Sheehan (AUS)
5. Rob Adelberg (AUS)
6. Maikel Melero (ESP)
7. Todd Potter (USA)
8. Martin Koren (CZE)
9. Truman Carroll (AUS)
10. Erick Ruiz (MEX)
11. Alex Cervantes (MEX)

V Mexiku se nejlépe kvalifikoval Tom Pages výsledky

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , ,