Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

V pátek vyšel film Metal Mulisha Black FridayOd pátku 6. ledna je možné si zakoupit dlouho očekávaný film Black Friday od populárního týmu Metal Mulisha…

Na filmu Black Friday dělala parta, kterou založil Brian Deegan skoro 5 let. Díky tomu, že tento tým tvoří jedni z nejlepších jezdců, tak si budeme moci připomenout jedny z nejzásadnějších momentů za posledních 5 let. Samozřejmostí jsou různé záběry z X Games, kde tito borci pravidelně získávají medaile v různých disciplínách. Tak třeba letos Brian Deegan ovládl RallyCross a Jackson Strong vyhrál Best Trick.

Brian také v jedné z upoutávek na film říká, že důležitou částí filmu jsou momenty ve kterých figurují Jeremy Lusk a Jeff „Ox“ Kargola. Jistě všichni víme, že oba tito špičkoví jezdci tragicky zahynuli. Jeremy pohlehl zraním, který utrpěl při pádu v únoru 2009, Jeff se smrtelně zranil na jaře 2011. Oba byli nedílnou součástí party Metal Mulisha a tak si je můžeme připomenout zhlédnutím filmu Black Friday.

Film, který režíroval a spoluprodukoval Jay Schweitzer si mohou fandové značky a týmu Metal Mulisha zakoupit na iTunes. V HD verzi by měl stát 9.99 USD a normální verze 7.99 USD.

Sdílet přes Facebook
Témata: ,