Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
V Portugalsku se odehrál další závod Red Bull Cliff Diving

Paulo Calisto/Red Bull Content Pool

Prestižní série Red Bull Cliff Diving měla letos už svou třetí zastávku na Azorech…

V Portugalsku nechyběly největší hvězdy tohoto sportu a to znamená, že z výšky 27 metrů skákali Orlando Duque, Gary Hunt a samozřejmě také Michal Navrátil.

Český zástupce navázal na výkony z prvních závodů letošního ročníku a po pátem místě z Francie a šestém z Dánska byl znovu pátý. V celkovém pořadí Michal Navrátil drží také pátou pozici.

Svou první letošní výhru si připsal Gary Hunt, který tak přerušil vítěznou šňůru Artema Silchenka. Ruský skokan tentokrát skončil těsně pod stupni vítězů a musel tak Garymu přepustit i celkové vedení.

Druhou příčku po skvělých výkonech obsadil legendární Orlando Duque a třetí nejlepší byl Jonathan Paredes. Teď se můžeme podívat na sestřih těch nejlepších momentů.

Výsledky – Red Bull Cliff Diving 2013 – Portugalsko
1. Gary Hunt
2. Orlando Duque
3. Jonathan Paredes
4. Artem Silchenko
5. Michal Navratil
6. Andy Jones
7. Blake Aldridge
8. David Colturi
9. Steven LoBue
10. Mat Cowen

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,