Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Vaughn Gittin Jr. hodnotí tuto sezónuPopulární driftař Vaughn Gittin Jr. v krátkém videu ohodnotí, jak probíhala letošní sezóna seriálu Formula Drift…

Se jménem Vaughn Gittin Jr. se na internetu setkal asi každý fanda automobilových videí. Tento americký závodník se už několik let řadí k elitě ve svém oboru.

Vaughn má za sebou například i účast v počítačové hře Shift 2: Unleashed, dále ho můžeme znát i z účinkování na různých akcích spolu s Kenem Blockem.

V loňském roce se mu dařilo trochu více než letos, když celkem těsně skončil druhý. Vaughn ve videu popisuje situaci před závěrečnou fázI ročníku 2013, ve kteréM nakonec získal páté místo v konečném hodnocení.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,