Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Vaughn Gittin Jr. vs. Daigo Saito: To je #BATTLEDRIFTPrávě přijíždí další zajímavé a velmi povedené driftařské video…

V hlavních rolích se nám předvede dvojice špičkových jezdců Vaughn Gittin Jr. a Daigo Saito, kteří své silné auta pořádně proženou po cestách okolo Russian Village v japonském městě Niigata.

Asi není žádným překvapením, že Vaughn se zde projížděl v jeho speciálu Ford Mustang RTR s výkonem asi 550 koní. To Daigo usedl za volant hodně vyladěného Lamborghini Murciélago.

Toto Lambo je vůbec prvním vozem této italské značky, který byl kdy udělán jako speciál pro drifty. Zásadní úpravou je, že jeho dvanáctiválec o výkonu 650 koní svou sílu už nepřenáší na všechna kola, ale pouze na zadní nápravu. To zajistilo, že by mělo jít mnohem ochotněji do smyku. Přesvědčit se o tom můžeme v tomto velmi dobře natočeném videu pojmenovaném #BATTLEDRIFT.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,