Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Velmi povedené záběry z posledních X Games

Luis Vidales/Red Bull Content Pool

Podívejme se na pár on board záběrů z posledních X Games, které proběhly v Brazílii…

Před třemi týdny se odehrály zatím poslední X Games v brazilském Foz do Iguaçu a z českého pohledu se jednalo o povedenou akci, jelikož Libor Podmol získal při své premiérové účasti bronzovou medaili ve skoku do výšky.

Už pozítří začnou X Games ve španělské Barceloně a i zde se předvedou ty největší hvězdy extrémních sportů a šance na medaile bude mít znovu i Česká republika.

Ještě než to začne, tak se můžeme podívat na pár záběrů z brazilské zastávky. První videa přiblíží motocyklové závody tak, jak je vidí samotní jezdci.

Na začátek Bryce Hudson předvede svůj zlatý skok to výšky. Poté si můžeme prohlédnout jak Lance Coury zvítězil ve Speed & Style, když mu podlehl Andre Villa. Třetí video bude zlatá freestylová jízda, kterou zajel Taka Higashino. Na samotný závěr je takový sestřih napříč zajímavými momenty celých brazilských X Games.

Seznam všech sportovců zde: http://xgames.espn.go.com/events/2013/barcelona/invitedathletes/
Kompletní program: http://xgames.espn.go.com/events/2013/barcelona/schedule/

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,