Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Velmi vydařená první zastávka Toyota BMX Triple ChallengeTi nejlepší dirtoví jezdci si zazávodili na velmi zajímavé akci…

Jedno se totiž o úplně první závod Toyota BMX Triple Challenge, který se jel jako součást programu motokrosového závodu Monster Energy Supercross v kalifornském Anaheimu.

Kvalitu a atraktivnost této akce potvrzuje fakt, že na start se postavilo 50 závodníků, když nakonec se z výhry radoval Kyle Baldock, druhý skončil Pat Casey a třetí místo obsadil Colton Walker. Dále se vyhlašovala cena za nejlepší trik a tu získal Dawid Godziek za skvěle provedený 720 frontflip.

Další zastávky Toyota BMX Triple Challenge se odehrají v arizonském Glendale 26. ledna a následně se ti nejlepší světoví jezdci utkají ještě 25. února v Atlantě.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,