Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

VIDEO - Jackson Strong ukázal nový a velmi obtížný trikJackson Strong zveřejnil video skoku, který chtěl původně ukázat na X Games, ale okolnosti mu to neumožnily…

V texaském Austinu totiž byly nevhodně postavené rampy a dopady. Strong měl v plánu quarterpipe využít podobně jako Levi Sherwood pro trik egg roll superman. Ale s tím rozdílem, že Australan ji potřeboval více vzadu, jelikož z ní nevyletěl jen do boku, ale také vpřed.

Kdyby bylo vše v pořádku, tak je velmi pravděpodobné, že by se jednalo o výrazné ohrožení zlaté medaile Toma Pagese, jelikož Jackson Strong chtěl skočit v podstatě takový double backflip, který označuje jako double drop.

O podobnou věc se v tréninku nezávisle na australském jezdci pokoušel také Levi Sherwood, ale ten zatím zveřejnil jedno video s nepovedeným pokusem. Na rozdíl od něj Strong tento skok po mnoha nepovedených jízdách zvládl.

#throwbackthursday to earlier this year #thoughtitwasagoodidea haha

Video zveřejněné uživatelem Levi Sherwood (@levi_sherwood),

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , ,