Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Ohlédnutí za závodem Red Bull X Fighters v Glen Helen

Balasz Gardi/Red Bull Content Pool

Tuto sobotu proběhla už třetí zastávka sezóny Red Bull X Fighters a tady je sestřih…

Závod v kalifornském Glen Helen byl silně poznamenán větrem a hlavní program se nakonec ani neodjel, z bezpečnostních důvodů. Body se tedy rozdávaly podle kvalifikace, která byla kvůli špatnému počasí odložena o jeden den.

Nejvíce bodů na své konto si tak připsal Rob Adelberg, pro kterého to byla premiérová výhra v tomto prestižním šampionátu. Druhé místo obsadil Tom Pages, který tak ve všech letošních závodech stál na stupních a vrátil se tak do čela tabulky. Trojku nejlepších doplnil japonský závodník Taka Higashino, kterého jistě těší, že příští zastávka bude v Osace.

V prvním videu si můžeme prohlédnout trať očima jezdce, druhé nabízí kompletní sestřih toho, jak to v Glen Helen probíhalo.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , ,